Moje własne M

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3c/Shinjuku-station-night.jpgKażdy, kto choć raz w życiu szukał mieszkania lub domu do kupienia, ten wie, że zanim podejmie się ostateczną decyzję, należy rozważyć wszystkie za i przeciw. Często szukając mieszkania zastanawiamy się, czy zdecydować się na nieruchomość położoną w centrum miasta czy lepiej poszukać czegoś na obrzeżach.
Obydwie te opcje mają zarówno zalety, jak i wady. Wybierając mieszkanie w centrum musimy nastawić się na to, że cena za metr kwadratowy będzie tutaj stosunkowo wyższa niż cena metra kwadratowego nieruchomości na położonej niedaleko rogatek miasta.
Z drugiej strony na pewno zaoszczędzimy na dojazdach do pracy i centrów rozrywek. Mieszkanie położone w środku miasta to również dobra inwestycja na starość, kiedy dojazdy do lekarzy stają się wyjątkowo uciążliwe.
Zaletą nieruchomości położonej poza centrum miasta jest na pewno sąsiedztwa przyrody oraz spokój i cisza, o które trudno w centrum zwłaszcza dużego miasta. Tak więc decydując się na kupno mieszkania należy zastanowić się na czym najbardziej w życiu nam zależy.

Dodaj komentarz