Kiedy kupić mieszkanie?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5d/Ostrowiec_Ogrody_20071008_0952.jpgJeżeli planujemy zakup mieszkania to musimy trafić na odpowiedni sezon.
Niestety nie przez cały rok można liczyć na spore upusty i promocje cenowe. Są bowiem takie miesiące w tej branży, w których panuje zwyczajny marazm i w których zupełnie nic się nie dzieje. Jeżeli trafimy właśnie na taki czas to kupowany dom może okazać się niezbyt trafioną inwestycją, mały wybór i brak porównania to zły czas na takie zakupy. Kiedy zatem jest najlepszy sezon na nabywanie nieruchomości?
Wielu deweloperów wzmożony ruch obserwuje pod koniec września i na początku października. Wtedy panuje duże zainteresowanie, i wybór konkretnych nieruchomości jest znacznie większy.
Mnóstwo osób już w okresie wakacyjnym decyduje się na pierwsze kroki. Urlop a także dobra pogoda sprzyjają podejmowaniu takich decyzji. W tym okresie szukamy najkorzystniejszych kredytów i innych sposobów na sfinansowanie takiego zakupu. Rozglądamy się także za dobrą lokalizacją, porównujemy liczne oferty i podejmujemy korzystne dla nas decyzje.

Dodaj komentarz