Dom czy piękne mieszkanie ?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/13/Warszawa_Dom_Brukalskich_ul._Niegolewskiego8_1927.JPGJeżeli jesteśmy w tej uprzywilejowanej sytuacji i jeśli możemy wybierać z pośród wielu nieruchomości to musimy zastanowić się nad kilkoma ważnymi kwestiami.
Przede wszystkim powinniśmy zdecydować się czy lepszym będzie dla nas dom poza miastem czy mieszkanie usytuowane gdzieś w centrum. Wszystko to zależy od naszej sytuacji rodzinnej i zawodowej. Młode małżeństwo, które spełnia się w pracy, i które nie planuje potomstwa najczęściej wybiera nowoczesne mieszkania w dobrej lokalizacji.
W tym przypadku liczy się miejsce i cena takiej nieruchomości. Jeżeli mieszkanie zlokalizowane będzie blisko ciągów komunikacyjnych, blisko centrów handlowych i bogatej infrastruktury to młode osoby chętnie będą uczestniczyć w codziennym życiu miasta.
Jeśli jednak do czynienia mamy z wielodzietną rodziną, lub ze starszymi osobami to dom będzie znacznie lepszym rozwiązaniem.
W tym przypadku zwracajmy uwagę na metraż oraz na spokojną okolicę. Niemniej jednak dostęp do szkół, przedszkoli czy przychodni także będzie miał spore znaczenie.

Dodaj komentarz