A może pod miastem ?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/69/Willa_Kopernika_19_Wroc%C5%82aw_(Max_Berg).jpgPrzy wyborze zamieszkania trzeba wziąć pod uwagę, gdzie chcemy mieszkać, gdyż od tego bardzo wiele zależy – m.in. to, ilu i jak gęsto rozmieszczonych będziemy mieli wokół siebie sąsiadów czy to, jak daleko będziemy musieli wysyłać swoje dzieci do szkoły.
To, gdzie ostatecznie postanowimy postawić naszą nieruchomość, zależy tylko od nas.
Dom w mieście jest dobrym pomysłem jeśli często pojawiamy się w galeriach handlowych tudzież pracujemy w centrum miasta – codzienne dojeżdżanie to koszt, jak i oczywiste narażanie się na ewentualne niebezpieczeństwo na drodze, no i oczywista strata czasu – a jak wiadomo, czas to pieniądz.
Poza tym, nieruchomości w mieście nie są narażone zwykle na kradzieże tak bardzo jak te postawione poza miastem. Jednak są na bardzo głośne otoczenie i duże stężenie spalin w powietrzu.
Dom pod miastem zaś to czyste powietrze, dostęp do natury, możliwość totalnego wyciszenia się od zgiełku miasta. To po prostu trzeba lubić – chcąc nie chcąc alienujemy się tym samym od modelowego społeczeństwa które zamieszkuje duże aglomeracje.

Dodaj komentarz